Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefono numeris 8 444 60345
Kelmės rajono policijos komisariatas
 
Vytauto Didžiojo g. 62, LT-86143, Kelmė, tel.: (8 427) 57016,  faks.: (8 427) 57026,

 

KELMĖS RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

Vytauto Didžiojo g. 62, LT- 86143 Kelmė, kelmesrpk.bud@policija.lt 8 427 57016, 61500

1.

Viršininkas

Robertas Jagminas

18

6 1510

+370 427 5 7019

+370 698 88251

robertas.jagminas@policija.lt

VIEŠOSIOS POLICIJOS SKYRIUS

VIEŠOSIOS TVARKOS IR EISMO PRIEŽIŪROS POSKYRIS

1.

Specialistas

Rima Rimdeikienė

11

6 1534

+370 427 6 7034

-

rima.rimdeikiene@policija.lt

VEIKLOS SKYRIUS

1.

Viršininkas

Ričardas Bracevičius

36

6 1522

+370 427 5 7022

+370 655 91766

ricardas.bracevicius@policija.lt

2.

Vyriausiasis tyrėjas

Virginijus Blužas

12

6 1531

-

+370 656 69042

virginijus.bluzas@policija.lt

3.

Vyriausiasis tyrėjas

Tomas Grigalaitis

40

6 1533

-

+370 655 91722

tomas.grigalaitis@policija.lt

4.

Vyriausiasis tyrėjas

Dalia Šivickaitė

34

6 1530

+370 427 5 7030

-

dalia.sivickaite@policija.lt

5.

Vyresnysis tyrėjas

Vilma Ancikevičienė

29

6 1535

+370 427 5 7035

+370 655 91744

vilma.ancikeviciene@policija.lt

6.

Vyresnysis tyrėjas

Loreta Ivanauskaitė

44

6 1536

+370 427 5 7036

-

loreta.ivanauskaite@policija.lt

7.

Vyresnysis tyrėjas

Žydrūnas Apočkinas

35

6 1532

+370 427 5 7016

-

zydrunas.apockinas@policija.lt

8.

Vyresnysis tyrėjas

Aušra Keblerienė

41

6 1529

+370 427 5 7029

-

ausra.kebleriene@policija.lt

9.

Vyresnysis tyrėjas

Jonas Bracevičius

26

6 1539

-

+370 655 91722

jonas.bracevicius@policija.lt

10.

Vyresnysis tyrėjas

Dainora Dapnienė

12

6 1531

-

+370 650 43906

dainora.dapniene@policija.lt

11.

Vyresnysis tyrėjas

Vitalijus Blažys

12

6 1531

-

+370 655 91788

vitalijus.blazys@policija.lt

12.

Vyresnysis tyrėjas

Evaldas Alasauskas

12

6 1531

-

+370 656 69048

evaldas.alasauskas@policija.lt

13.

Vyresnysis tyrėjas

Jurgita Nutautienė

29

6 1535

-

+370 609 49263

jurgita.nutautiene@policija.lt

14.

Vyresnysis tyrėjas

Živilė Norkienė

29

6 1535

+370 427 5 7035

+370 655 91755

zivile.norkiene@policija.lt

15.

Tyrėjas

Mindaugas Matijošaitis

12

6 1521

-

+370 656 69046

mindaugas.matijosaitis@policija.lt

16.

Tyrėjas

Audronė Stonienė

 

-

-

+370 656 69045

audrone.stoniene@policija.lt

17.

Tyrėjas

Vainius Jasaitis

35

6 1547

-

+370 427 57016

vainius.jasaitis@policija.lt

18.

Tyrėjas

Viktorija Druktenienė

39

6 1550

-

-

viktorija.drukteniene@policija.lt

19.

Vyresnysis tyrėjas

Artūras Valčiukas

27

6 1511

-

+370 656 69044

arturas.valciukas@policija.lt

20.

Vyresnysis tyrėjas

Inga Baltrušaitienė

33

6 1513

+370 427 5 7016

-

inga.baltrusaitiene@policija.lt

21.

Vyresnysis tyrėjas

Mindaugas Bagdonavičius

44

6 1536

+370 427 5 7036

-

mindaugas.bagdonavicius@policija.lt

22.

Vyresnysis tyrėjas

Ornanda Viržintaitė-Metrikienė

38

6 1512

+370 427 5 7016

-

ornanda.metrikiene@policija.lt

23.

Vyresnysis tyrėjas

Ričardas Sukackas

 

6 1504

+370 427 5 6202

+370 655 91733

ricardas.sukackas@policija.lt

24.

Vyresnysis tyrėjas

Vidas Račas

27

6 1537

+370 427 5 7037

-

vidas.racas@policija.lt

25.

Tyrėjas

Dovilė Radavičiūtė

41

6 1540

-

-

dovile.radaviciute@policija.lt

26.

Tyrėjas

Agnė Dubauskaitė

47

6 1541

+370 427 5 7016

-

agne.dubauskaite@policija.lt

27.

Specialistas

Nijolė Gabalienė

11

6 1534

+370 427 5 7034

-

nijole.gabaliene@policija.lt

28.

Tyrėjas

Sigita Juozapaitytė

39

6 1514

-

-

sigita.juozapaityte@policija.lt

29.

Tyrėjas

Daiva Bagdonaitė

41

6 1527

+370 427 5 7016

-

daiva.bagdonaite@policija.lt

REAGAVIMO SKYRIUS

1.

Viršininkas

Albinas Vaičiulis

10

6 1520

+370 427 5 7034

+370 650 44572

albinas.vaiciulis@policija.lt

2.

Vyriausiasis tyrėjas

Alvydas Butautas

26

6 1539

+370 427 5 7039

-

alvydas.butautas@policija.lt

3.

Vyresnysis tyrėjas

Mantas Dzimidas

 

6 1507

-

-

mantas.dzimidas@policija.lt

4.

Vyresnysis tyrėjas

Aretas Mickūnas

 

6 1507

+370 427 5 7016

+370 656 69042

aretas.mickunas@policija.lt

5.

Vyresnysis tyrėjas

Laimis Vasiliauskas

 

-

-

-

laimis.vasiliauskas@policija.lt

6.

Vyresnysis tyrėjas

Irmantas Kasparas

38

6 1507

+370 427 5 7016

-

irmantas.kasparas@policija.lt

7.

Vyresnysis tyrėjas

Ieva Baškytė

 

6 1507

+370 427 5 7016

-

ieva.baskyte@policija.lt

8.

Tyrėjas

Lina Leščauskytė

 

-

-

-

lina.lescauskyte@policija.lt

9.

Vyriausiasis patrulis

Raimondas Vaitekūnas

 

-

-

-

raimondas.vaitekunas@policija.lt

10.

Vyriausiasis patrulis

Mantas Kančelkis

 

-

-

-

mantas.kancelkis@policija.lt

11.

Vyriausiasis patrulis

Lukas Jasulaitis

 

-

-

-

lukas.jasulaitis@policija.lt

12.

Vyriausiasis patrulis

Mantvydas Stonys

 

-

-

-

mantvydas.stonys@policija.lt

13.

Vyriausiasis patrulis

Toma Baranauskaitė

26

6 1539

-

-

toma.baranauskaite@policija.lt

14.

Vyriausiasis patrulis

Ugnius Vasiliauskas

 

-

-

-

ugnius.vasiliauskas@policija.lt

15.

Vyriausiasis patrulis

Audrius Ivoškis

 

-

-

-

audrius.ivoskis@policija.lt

16.

Vyriausiasis patrulis

Modestas Kančauskas

 

-

-

-

modestas.kancauskas@policija.lt

17.

Vyriausiasis patrulis

Vitalijus Pocius

 

5 7016

-

-

vitalijus.pocius@policija.lt

18.

Vyriausiasis patrulis

Ernesta Bracevičienė

26

6 1539

-

-

ernesta.braceviciene@policija.lt

19.

Vyriausiasis patrulis

Justinas Kurmis

26

6 1539

-

-

justinas.kurmis@policija.lt

20.

Vyriausiasis patrulis

Mindaugas Tijūnaitis

26

6 1539

-

-

mindaugas.tijunaitis@policija.lt

21.

Vyriausiasis patrulis

Darius Eitmantas

26

6 1539

-

-

darius.eitmantas@policija.lt

22.

Vyriausiasis patrulis

Saulius Simonaitis

26

6 1539

-

-

saulius.simonaitis@policija.lt

23.

Vyriausiasis patrulis

Valdas Bukčius

26

-

-

-

valdas.bukcius@policija.lt

24.

Vyriausiasis patrulis

Justinas Kazlauskis

 

6 1534

-

-

justinas.kazlauskis@policija.lt

25.

Vyriausiasis patrulis

Tautvydas Biliūnas

 

-

-

-

tautvydas.biliunas@policija.lt

26.

Vyriausiasis patrulis

Valentinas Vasiliauskas

 

-

-

-

valentinas.vasiliauskas@policija.lt