Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefono numeris 8 444 60345

Mažeikių rajono policijos komisariatas

Gamyklos g. 36,  LT-89104, Mažeikiai, tel.: (8 443) 98150, faks.: (8 443) 98168
el.paštas: mazeikiurpk@policija.lt

Kontaktai

MAŽEIKIŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

         Tel. 8 443 98150, el. paštas: mazeikiurpk@policija.lt

1

Viršininkas

Saulius Bumblys

306

61752

+370 443 98152

+370 686 58355

saulius.bumblys@policija.lt

VEIKLOS SKYRIUS

1

Viršininkas

Arūnas Bubliauskas

324

61753

+370 443 98153

+370 615 18638

arunas.bubliauskas@policija.lt

2

Vyriausiasis tyrėjas

Regina Barcevičiutė 250 61767 +370 443 98167

+370 674 18163

regina.barceviciute@policija.lt

3

Vyriausiasis tyrėjas

Artūras Tiškus

325

61766

 

+370 602 56946

arturas.tiskus@policija.lt

4

Vyriausiasis tyrėjas

Paulius Šimkus

208

61780

 

+370 616 28846

paulius.simkus@policija.lt

5

Vyriausiasis tyrėjas

Jurgita Ežerskienė

212

61730

 

+370 687 79744

jurgita.ezerskiene@policija.lt

6

Vyriausiasis tyrėjas

Nedas Dabkus

206

61713

 

+370 616 28852

nedas.dabkus@policija.lt

7

Vyriausiasis tyrėjas

Nerijus Kontenis

327

61758

 

+370 602 58446

nerijus.kontenis@policija.lt

8

Vyresnysis tyrėjas

Artūras Antanavičius

239

61776

 

+370 616 28851

arturas.antanavicius@policija.lt

9

Vyresnysis tyrėjas

Aurelijus Brasas

239

61776

 

+370 616 28842

aurelijus.brasas@policija.lt

10

Vyresnysis tyrėjas

Mantas Norkus

214

61772

 

+370 616 28854

mantas.norkus@policija.lt

11

Vyresnysis tyrėjas

Andrius Vodinas

238

61775

 

+370 616 28859

andrius.vodinas@policija.lt

12

Vyresnysis tyrėjas

Linas Raustys

214

61772

   

linas.raustys@policija.lt

13

Vyresnysis tyrėjas

Mindaugas Štombergas

342

61729

 

+370 602 57075

mindaugas.stombergas@policija.lt

14

Vyresnysis tyrėjas

Tomas Tamašauskas

341

61703

 

+370 602 57450

tomas.tamasauskas@policija.lt

15

Vyresnysis tyrėjas

Paulius Motuzas

336

61794

 

+370 602 64520

paulius.motuzas@policija.lt

16

Vyresnysis tyrėjas

Jolanta Čiapienė

202

61777

 

+370 616 28843

jolanta.ciapiene@policija.lt

17

Vyresnysis tyrėjas

Romualdas Beržinskas

201

61771

 

+370 616 28847

romualdas.berzinskas@policija.lt

18

Vyresnysis tyrėjas

Renata Vasiliauskytė

211

61796

 

+370 618 82432

renata.vasiliauskyte@policija.lt

19

Tyrėjas

Živilė Pozniakienė

       

zivile.pozniakiene@policija.lt

20

Tyrėjas

Saulius Žymantas

335

61724

 

+370 671 87285

saulius.zymantas@policija.lt

21

Tyrėjas

Vytautas Repšas

234

61795

 

+370 616 28855; +370 676 28855

vytautas.repsas@policija.lt

22

Tyrėjas

Lijana Priedininkienė

 

61772

 

+370 616 28853

lijana.priedininkiene@policija.lt

23

Tyrėjas

Donatas Radeckas

337

61748

 

+370 602 50193

donatas.radeckas@policija.lt

24

Tyrėjas

Rolandas Merkelis

217

61795

 

+370 618 82412

rolandas.merkelis@policija.lt

25

Tyrėjas

Airidas Šiuša

258

61775

 

+370 616 28856

airidas.siusa@policija.lt

26

Vyriausiasis tyrėjas

Aušra Piekienė

243

61769

 

+370 674 18163

ausra.piekiene@policija.lt

27

Vyresnysis tyrėjas

Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė

309

61761

 

+370 616 28849

audrone.ostrauskiene@policija.lt

28

Vyresnysis tyrėjas

Remigijus Stonkus

257

61701

   

remigijus.stonkus@policija.lt

29

Vyresnysis tyrėjas

Jurga Daukintaitė-Sluckuvienė

258

61800

   

jurga.sluckuviene@policija.lt

30

Vyresnysis tyrėjas

Nerijus Gurauskas

255

61783

 

+370 615 85884

nerijus.gurauskas@policija.lt

31

Vyresnysis tyrėjas

Egidijus Čejauskas

224

61764

   

egidijus.cejauskas@policija.lt

32

Vyresnysis tyrėjas

Lina Šemetienė

229

61707

   

lina.semetiene@policija.lt

33

Vyresnysis tyrėjas

Ingrida Dargytė

221

61706

   

ingrida.dargyte@policija.lt

34

Vyresnysis tyrėjas

Jurgita Gurauskienė

222

61741

 

+370 616 28848

jurgita.gurauskiene@policija.lt

35

Tyrėjas

Birutė Rumšienė

228

61708

   

birute.rumsiene@policija.lt

36

Tyrėjas

Ilona Abromavičienė

230

61733

   

ilona.abromaviciene@policija.lt

37

Tyrėjas

Diana Ligeikytė

242

61737

   

diana.ligeikyte@policija.lt

38

Tyrėjas

Giedrė Miltinienė

241

61736

   

giedre.miltiniene@policija.lt

39

Tyrėjas

Lina Grigienė

240

61744

   

lina.grigiene1@policija.lt

40

Tyrėjas

Jolanta Švežienė

226

61743

   

jolanta.sveziene@policija.lt

41

Tyrėjas

Asta Daukantienė

227

61756

+370 443 98156

 

asta.daukantiene@policija.lt

42

Tyrėjas

Rasa Tupikaitė

223

61740

   

rasa.tupikaite@policija.lt

43

Specialistas

Dalia Stonkutė

209

61719

   

dalia.stonkute@policija.lt

REAGAVIMO SKYRIUS

1

Viršininkas

Donatas Petrulevičius

302

61754

+370 443 98154  

donatas.petrulevicius@policija.lt

2

Vyriausiasis tyrėjas

Donatas Vilimas

256

61749

   

donatas.vilimas@policija.lt

3

Vyresnysis tyrėjas

Paulius Jucys

218

61731

   

paulius.jucys@policija.lt

4

Vyresnysis tyrėjas

Marius Kauneckis

218

61731

   

marius.kauneckis@policija.lt

5

Vyresnysis tyrėjas

Audrius Šetleris

218

61731

 

+370 618 82413

audrius.setleris@policija.lt

6

Vyresnysis tyrėjas

Rasa Švažienė

218

61731

   

rasa.svaziene@policija.lt

7

Vyresnysis tyrėjas

Rima Pranciulienė

2018

61731

   

rima.pranciuliene@policija.lt

8

Tyrėjas

Evaldas Vainavičius

218

61731

   

evaldas.vainavicius@policija.lt

9

Tyrėjas

Vigantas Pundzius

218

61731

   

vigantas.pundzius@policija.lt

10

Vyriausiasis patrulis

Paulius Garbenis

 

61763

   

paulius.garbenis@policija.lt

11

Vyriausiasis patrulis

Tomas Ališauskas

 

61763

   

tomas.alisauskas@policija.lt

12

Vyriausiasis patrulis

Andrius Kubilas

 

61763

   

andrius.kubilas@policija.lt

13

Vyriausiasis patrulis

Iveta Idzelytė

 

61763

   

iveta.idzelyte@policija.lt

14

Vyriausiasis patrulis

Aurimas Kontenis

 

61763

   

aurimas.kontenis@policija.lt

15

Vyriausiasis patrulis

Vladimiras Pozniakas

 

61763

   

vladimiras.pozniakas@policija.lt

16

Vyriausiasis patrulis

Karolis Motuzas

 

61763

   

karolis.motuzas@policija.lt

17

Vyriausiasis patrulis

Donatas Voveris

 

61763

   

donatas.voveris@policija.lt

18

Vyriausiasis patrulis

Andrius Pupšys

 

61763

   

andrius.pupsys@policija.lt

19

Vyriausiasis patrulis

Audrius Budreckas

 

61763

   

audrius.budreckas@policija.lt

20

Vyriausiasis patrulis

Ronaldas Grinevičius

 

61763

   

ronaldas.grinevicius@policija.lt

21

Vyriausiasis patrulis

Akvilė Jazbutytė

 

61763

   

akvile.jazbutyte@policija.lt

22

Vyriausiasis patrulis

Audrius Budavas

 

61763

   

audrius.budavas@policija.lt

23

Vyriausiasis patrulis

Egidijus Končius

 

61763

   

egidijus.koncius@policija.lt

24

Vyriausiasis patrulis

Renata Petrauskaitė

 

61763

   

renata.petrauskaite@policija.lt

25

Vyriausiasis patrulis

Aurimas Gricius

236

61773

 

+370 616 28841

aurimas.gricius@policija.lt

26

Vyriausiasis patrulis

Daiva Bulauskienė

235

61797

 

+370 618 82431

daiva.bulauskiene@policija.lt

27

Vyriausiasis patrulis

Jurgita Taurinskaitė

237

61774

 

+370 618 82413

jurgita.taurinskaite@policija.lt

28

Vyriausiasis patrulis

Dovilė Butaitė

325

61766

   

dovile.butaite@policija.lt