Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefono numeris 8 444 60345

Mažeikių rajono policijos komisariatas

Gamyklos g. 36,  LT-89104, Mažeikiai, tel.: (8 443) 98150, faks.: (8 443) 98168
el.paštas: mazeikiurpk@policija.lt

Kontaktai

MAŽEIKIŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

Gamyklos g. 36, LT - 89104 Mažeikiai, faksas 6 1768, el.p.mazeikiurpk.bud@policija.lt, tel. 8 443 98150

  

1.

Viršininkas

Saulius Bumblys

 

6 1752

-

-

saulius.bumblys@policija.lt

                                                                                    

VEIKLOS SKYRIUS

 

1.

Viršininkas

Arūnas Bubliauskas

324

6 1753

-

+370 615 18638

arunas.bubliauskas@policija.lt

2.

Vyresnysis tyrėjas

Nerijus Gurauskas

255

6 1783

-

+370 615 85884

nerijus.gurauskas@policija.lt

3.

Vyresnysis tyrėjas

Remigijus Stonkus

257

6 1701

-

-

remigijus.stonkus@policija.lt

4.

Vyriausiasis tyrėjas

Aušra Piekienė

243

6 1769

-

 

ausra.piekiene@policija.lt

5.

Vyresnysis tyrėjas

Egidijus Čejauskas

224

6 1764

-

-

egidijus.cejauskas@policija.lt

6.

Tyrėjas

Rasa Tupikaitė

223

6 1740

-

-

rasa.tupikaite@policija.lt

7.

Vyresnysis tyrėjas

Lina Šemetienė

229

6 1707

-

-

lina.semetiene@policija.lt

8.

Tyrėjas

Asta Daukantienė

227

6 1756

 

-

asta.daukantiene@policija.lt

9.

Tyrėjas

Jolanta Švežienė

226

6 1743

-

-

jolanta.sveziene@policija.lt

10.

Tyrėjas

Lina Grigienė

240

6 1744

-

-

lina.grigiene1@policija.lt

11.

Vyresnysis tyrėjas

Jurgita Gurauskienė

222

6 1741

-

 

jurgita.gurauskiene@policija.lt

12.

Tyrėjas

Birutė Rumšienė

228

6 1708

-

-

birute.rumsiene@policija.lt

13.

Vyresnysis tyrėjas

Gintautas Jucius

334

6 1712

-

-

gintautas.jucius@policija.lt

14.

Vyresnysis tyrėjas

Marius Jucius

333

6 1779

-

-

marius.jucius@policija.lt

15.

Vyresnysis tyrėjas

Vilija Viščiūnienė

231

6 1720

-

-

vilija.visciuniene@policija.lt

16.

Tyrėjas

Diana Ligeikytė

242

6 1737

-

-

diana.ligeikyte@policija.lt

17.

Tyrėjas

Ilona Abromavičienė

230

6 1733

-

-

ilona.abromaviciene@policija.lt

18.

Vyr tyrėja

Ingrida Baužytė

225

6 1705

 

 

 

19.

Vyriausiasis tyrėjas

Nedas Dabkus

206

6 1713

-

+370 616 28852

nedas.dabkus@policija.lt

20.

Vyriausiasis tyrėjas

Paulius Šimkus

208

6 1780

-

+370 616 28846

paulius.simkus@policija.lt

21.

Vyriausiasis tyrėjas

Jurgita Ežerskienė

212

6 1730

-

+370 616 28848

jurgita.ezerskiene@policija.lt

22.

Vyriausiasis tyrėjas

Nerijus Kontenis

343

6 1709

-

+370 602 58446

nerijus.kontenis@policija.lt

23.

Vyriausiasis tyrėjas

Artūras Tiškus

325

6 1766

-

+370 602 56946

arturas.tiskus@policija.lt

24.

Vyresnysis tyrėjas

Mindaugas Štombergas

342

6 1729

-

+370 602 57075

mindaugas.stombergas@policija.lt

25.

Vyresnysis tyrėjas

Paulius Motuzas

336

6 1794

-

+370 602 64520

paulius.motuzas@policija.lt

26.

Vyresnysis tyrėjas

Jolanta Šlepavičiūtė

202

6 1777

-

+370 616 28843

jolanta.slepaviciute@policija.lt

27.

Vyresnysis tyrėjas

Rolandas Merkelis

217

6 1770

-

+370 618 82412

rolandas.merkelis@policija.lt

28.

Vyresnysis tyrėjas

Renata Vasiliauskytė

211

6 1796

-

+370 618 82432

renata.vasiliauskyte@policija.lt

29.

Vyresnysis tyrėjas

Tomas Tamašauskas

341

6 1703

-

+370 602 57450

tomas.tamasauskas@policija.lt

30.

Vyresnysis tyrėjas

Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė

210

6 1714

-

+370 616 28849

audrone.ostrauskiene@policija.lt

31.

Vyresnysis tyrėjas

Linas Raustys

214

6 1772

-

+370 676 86159

linas.raustys@policija.lt

32.

Vyresnysis tyrėjas

Andrius Vodinas

238

6 1775

-

+370 616 28859

andrius.vodinas@policija.lt

33.

Vyresnysis tyrėjas

Mantas Norkus

214

6 1772

-

+370 616 28854

mantas.norkus@policija.lt

34.

Tyrėjas

Donatas Radeckas

337

6 1748

-

+370 602 50193

donatas.radeckas@policija.lt

35.

Vyresnysis tyrėjas

Aurelijus Brasas

239

6 1776

-

+370 616 28842

aurelijus.brasas@policija.lt

36.

Vyriausiasis patrulis

Aurimas Gricius

 236

6 1773

-

+370 616 28841

aurimas.gricius@policija.lt

37.

Tyrėjas

Vytautas Repšas

234

6 1795

-

+370 616 28855

vytautas.repsas@policija.lt

38.

Vyriausiasis patrulis

Jurgita Taurinskaitė

237

6 1774

-

+370 618 82413

jurgita.taurinskaite@policija.lt

39.

Tyrėjas

Airidas Šiuša

238

6 1775

-

+370 616 28856

airidas.siusa@policija.lt

40.

Vyr. patrulis

Daiva Bulauskienė

235

6 1797

-

+370 618 82431

daiva.bulauskiene@policija.lt

41.

Tyrėjas

Saulius Žymantas

335

6 1724

-

+370 602 57823

saulius.zymantas@policija.lt

42.

Vyresnysis tyrėjas

Romualdas Beržinskas

201

6 1771

-

+370 602 50 049

romualdas.berzinskas@policija.lt

43.

Vyresnysis tyrėjas

Artūras Antanavičius

239

6 1776

 

+370 616 28851

arturas.antanavicius@policija.lt

44.

Tyrėjas

Lijana Priedininkienė

 

 

-

 

lijana.priedininkiene@policija.lt

45.

Specialistas

Dalia Stonkutė

209

6 1719

-

-

dalia.stonkute@policija.lt

REAGAVIMO SKYRIUS

1.

Viršininkas

Ingrida Dargytė

221

6 1706

 

 

ingrida.dargyte@policija.lt

1.

Vyresnysis tyrėjas

Rasa Švažienė

218

 

 

 

rasa.svaziene@policija.lt

2.

Vyresnysis tyrėjas

Paulius Jucys

218

 

 

 

paulius.jucys@policija.lt

3.

Vyresnysis tyrėjas

Audrius Šetleris

218

 

 

 

audrius.setleris@policija.lt

4.

Vyresnysis tyrėjas

Marius Kauneckis

218

 

 

 

marius.kauneckis@policija.lt

5.

Tyrėjas

Evaldas Vainavičius

218

 

 

 

evaldas.vainavicius@policija.lt

6.

Tyrėjas

Vigantas Pundzius

218

 

 

 

vigantas.pundzius@policija.lt

7.

Tyrėjas

Rima Pranciulienė

218

 

 

 

rima.pranciuliene@policija.lt

8.

Vyriausiasis tyrėjas

Donatas Vilimas

256

6 1749

-

-

donatas.vilimas@policija.lt

9.

Vyriausiasis patrulis

Audrius Budreckas

 

6 1763

 

-

audrius.budreckas@policija.lt

10.

Vyriausiasis patrulis

Akvilė Jazbutytė

 

6 1763

-

-

akvile.jazbutyte@policija.lt

11.

Vyriausiasis patrulis

Andrius Pupšys

 

6 1763

-

-

andrius.pupsys@policija.lt

12.

Vyriausiasis patrulis

Renata Petrauskaitė

 

6 1763

 

-

renata.petrauskaite@policija.lt

13.

Vyriausiasis patrulis

Tomas Ališauskas

 

6 1763

-

-

tomas.alisauskas@policija.lt

14.

Vyriausiasis patrulis

Ronaldas Grinevičius

 

6 1763

-

-

ronaldas.grinevicius@policija.lt

15.

Vyriausiasis patrulis

Donatas Voveris

 

6 1763

-

-

donatas.voveris@policija.lt

16.

Vyriausiasis patrulis

Vladimiras Pozniakas

 

6 1763

-

-

vladimiras.pozniakas@policija.lt

17.

Vyriausiasis patrulis

Iveta Idzelytė

 

6 1763

-

-

iveta.idzelyte@policija.lt

18.

Vyriausiasis patrulis

Andrius Kubilas

 

6 1763

-

-

andrius.kubilas@policija.lt

19.

Vyriausiasis patrulis

Paulius Garbenis

 

6 1763

-

-

paulius.garbenis@policija.lt

20.

Vyriausiasis patrulis

Egidijus Končius

 

6 1763

-

-

egidijus.koncius@policija.lt

21.

Vyriausiasis patrulis

Živilė Pozniakienė

 

6 1763

-

-

zivile.pozniakiene@policija.lt

22.

Vyriausiasis patrulis

Karolis Motuzas

 

6 1763

-

-

karolis.motuzas@policija.lt

23.

Vyriausiasis patrulis

Aurimas Kontenis

 

6 1763

-

-

aurimas.kontenis@policija.lt

24.

Vyriausiasis patrulis

Jurga Daukintaitė-Sluckuvienė

 

6 1763

-

-

jurga.sluckuviene@policija.lt

25.

Vyriausiasis patrulis

Audrius Budavas

 

6 1763

-

-

audrius.budavas@policija.lt