Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefono numeris 8 444 60345
Kelmės rajono policijos komisariatas
 
Vytauto Didžiojo g. 62, LT-86143, Kelmė, tel.: (8 427) 57016,  faks.: (8 427) 57026,

 

KELMĖS RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS          

Tel. 8 427 57016, el. paštas: kelmesrpk@policija.lt

1

Viršininkas

Ričardas Bracevičius

36

61520

+370 427 57022

+370 655 91766

ricardas.bracevicius@policija.lt

VEIKLOS SKYRIUS

1

Skyriaus viršininkas

Dalia Šivickaitė

34

61530

+370 427 57030

 

dalia.sivickaite@policija.lt

2

Vyriausiasis tyrėjas

Virginijus Blužas

41

61525

 

+370 656 69042

virginijus.bluzas@policija.lt

3

Vyriausiasis tyrėjas

Tomas Grigalaitis

40

61533

   

tomas.grigalaitis@policija.lt

4

Vyriausiasis tyrėjas

Irmantas Kasparas

35

61547

+370 427 57016

 

irmantas.kasparas@policija.lt

5

Vyresnysis tyrėjas

Vitalijus Blažys

37

61531

 

+370 655 91788

vitalijus.blazys@policija.lt

6

Vyresnysis tyrėjas

Evaldas Alasauskas

41

61529

 

+370 656 69048

evaldas.alasauskas@policija.lt

7

Vyresnysis tyrėjas

Jurgita Nutautienė

41

61529

 

+370 609 49263

jurgita.nutautiene@policija.lt

8

Vyresnysis tyrėjas

Živilė Norkienė

40

61533

+370 427 57035

+370 655 91755

zivile.norkiene@policija.lt

9

Vyresnysis tyrėjas

Aušra Keblerienė

46

61516

+370 427 57029

 

ausra.kebleriene@policija.lt

10

Vyresnysis tyrėjas

Dainora Dapnienė

37

61531

 

+370 650 43906

dainora.dapniene@policija.lt

11

Vyresnysis tyrėjas

Žydrūnas Apočkinas

35

61532

+370 427 57016

 

zydrunas.apockinas@policija.lt

12

Vyresnysis tyrėjas

Dovilė Radavičiūtė

37

61531

   

dovile.radaviciute@policija.lt

13

Vyresnysis tyrėjas

Inga Baltrušaitienė

33

61532

+370 427 57016

 

inga.baltrusaitiene@policija.lt

14

Vyresnysis tyrėjas

Mindaugas Bagdonavičius

44

61531

+370 427 57036

 

mindaugas.bagdonavicius@policija.lt

15

Vyresnysis tyrėjas

Ornanda Viržintaitė-Metrikienė

38

61533

+370 427 57016

 

ornanda.metrikiene@policija.lt

16

Vyresnysis tyrėjas

Loreta Ivanauskaitė

44

61536

+370 427 57036

 

loreta.ivanauskaite@policija.lt

17

Vyresnysis tyrėjas

Vilma Ancikevičienė

27

61535

+370 427 57035

+370 655 91744

vilma.ancikeviciene@policija.lt

18

Vyresnysis tyrėjas

Artūras Valčiukas

24

61525

 

+370 656 69044

arturas.valciukas@policija.lt

19

Vyresnysis tyrėjas

Ričardas Sukackas

15

61527

+370 427 56202

+370 655 91733

ricardas.sukackas@policija.lt

20

Vyresnysis tyrėjas

Vidas Račas

11

61528

+370 427 57037

 

vidas.racas@policija.lt

21

Tyrėjas

Mindaugas Matijošaitis

40

61523

 

+370 656 69046

mindaugas.matijosaitis@policija.lt

22

Tyrėjas

Vainius Jasaitis

40

61523

 

+370 427 57016

vainius.jasaitis@policija.lt

23

Tyrėjas

Toma Baranauskaitė

26

61539

   

toma.baranauskaite@policija.lt

24

Tyrėjas

Audronė Stonienė

     

+370 656 69045

audrone.stoniene@policija.lt

25

Tyrėjas

Daiva Bagdonaitė

43

61535

+370 427 57016

 

daiva.bagdonaite@policija.lt

26

Tyrėjas

Agnė Visbarkienė

47

61536

+370 427 57016

 

agne.visbarkiene@policija.lt

27

Tyrėjas

Sigita Juozapaitytė

39

61534

   

sigita.juozapaityte@policija.lt

28

Tyrėjas

Viktorija Druktenienė

39

61550

   

viktorija.drukteniene@policija.lt

29

Specialistas

Nijolė Gabalienė

11

61528

+370 427 57034

 

nijole.gabaliene@policija.lt

REAGAVIMO SKYRIUS

1

Viršininkas

Albinas Vaičiulis

22

61540

+370 427 57034

+370 650 44572

albinas.vaiciulis@policija.lt

2

Vyriausiasis tyrėjas

Alvydas Butautas

26

61541

+370 427 57039

 

alvydas.butautas@policija.lt

3

Vyresnysis tyrėjas

Jonas Bracevičius

41

61529

 

+370 655 91722

jonas.bracevicius@policija.lt

4

Vyresnysis tyrėjas

Aretas Mickūnas

 

61507

+370 427 57016

+370 656 69042

aretas.mickunas@policija.lt

5

Vyresnysis tyrėjas

Lina Leščauskytė

       

lina.lescauskyte@policija.lt

6

Vyresnysis tyrėjas

Ieva Baškytė

 

61507

+370 427 57016

 

ieva.baskyte@policija.lt

7

Tyrėjas

Toma Kozlovaitė

       

toma.kozlovaite@policija.lt

8

Vyriausiasis patrulis

Modestas Kančauskas

       

modestas.kancauskas@policija.lt

9

Vyriausiasis patrulis

Lukas Jasulaitis

       

lukas.jasulaitis@policija.lt

10

Vyriausiasis patrulis

Audrius Ivoškis

       

audrius.ivoskis@policija.lt

11

Vyriausiasis patrulis

Darius Eitmantas

26

61539

   

darius.eitmantas@policija.lt

12

Vyriausiasis patrulis

Valdas Bukčius

26

61539

   

valdas.bukcius@policija.lt

13

Vyriausiasis patrulis

Ernesta Bracevičienė

26

61539

   

ernesta.braceviciene@policija.lt

14

Vyriausiasis patrulis

Valentinas Vasiliauskas

       

valentinas.vasiliauskas@policija.lt

15

Vyriausiasis patrulis

Ugnius Vasiliauskas

       

ugnius.vasiliauskas@policija.lt

16

Vyriausiasis patrulis

Justinas Kurmis

26

61539

   

justinas.kurmis@policija.lt

17

Vyriausiasis patrulis

Raimondas Vaitekūnas

       

raimondas.vaitekunas@policija.lt

18

Vyriausiasis patrulis

Justinas Kazlauskis

 

61534

   

justinas.kazlauskis@policija.lt

19

Vyriausiasis patrulis

Mindaugas Tijūnaitis

26

61539

   

mindaugas.tijunaitis@policija.lt

20

Vyriausiasis patrulis

Mantas Kančelkis

       

mantas.kancelkis@policija.lt

21

Vyriausiasis patrulis

Mantvydas Stonys

       

mantvydas.stonys@policija.lt

22

Vyriausiasis patrulis

Saulius Simonaitis

26

61539

   

saulius.simonaitis@policija.lt

23

Vyriausiasis patrulis

Tautvydas Biliūnas

       

tautvydas.biliunas@policija.lt

24

Vyriausiasis patrulis

Vitalijus Pocius

 

57016

   

vitalijus.pocius@policija.lt